Pisanki woskowe
03/04/2020

Pisanki woskowe

Zdobienie pisanek to nie tylko tradycja. Zajmują one honorowe miejsce w wielkanocnym koszyczku, a ich malowanie przynosi wiele radości i satysfakcji. Zobaczcie jak powstają u nas pisanki zdobione woskiem. Ich wykonanie wymaga nabrania wprawy ale wierzymy, że wyjdą Wam pięknie.

Palma wielkanocna
03/04/2020

Palma wielkanocna

Specjalnie dla Was zajęcia Lubię tworzyć i Dekoratornia przenoszą się do sieci. Zobaczcie jaki tutorial z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przygotowały instruktorki Renia i Ada

Baranek i kurczaczek z pomponów
02/04/2020

Baranek i kurczaczek z pomponów

Mała puszysta maskotka to propozycja wielkanocnego projektu dla najmłodszych domowników od pani Kasi i Iwony prowadzących na co dzień zajęcia plastyczne dla dzieci.

05/02/2020

Dar serca dzieciom z powiatu.

Powiat Głogowski, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie, Gmina Jerzmanowa oraz partnerzy: Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej i Szkoła Podstawowa im. Jana Pwała II w Jerzmanowej zapraszają dzieci i rodziców na imprezę pn. „Dar Serca Dzieciom z Powiatu”. Wydarzenie ma charakter integracyjny, jest imprezą otwartą dla dzieci z obszarów wiejskich, którym pragniemy uatrakcyjnić spędzanie czasu wolnego podczas ferii zimowych. Ponadto celem imprezy jest promowanie talentów artystycznych dzieci.

• Termin: 18.02.2020r.
  • Miejsce: Sala gimnastyczna SP w Jerzmanowej (ul. Głogowska 19)
  • Godzina: 11:00 do 17:00

W programie:
- występy artystyczne dzieci;
- zabawy na urządzeniach dmuchanych w zależności od możliwości technicznych sali gimnastycznej w danej miejscowości będą to np. zjeżdżalnia, mały tor przeszkód, ścianka wspinaczkowa, dmuchany tunel, trampolina do skakania;
- malowanie twarzy;
- zabawy z chustą animacyjną;
- tatuaże dla dzieci;
- konkursy.
Uwaga: obowiązkowe obuwie zmienne.

plakat.jpg