ZAPYTANIE OFERTOWE
13/02/2020

ZAPYTANIE OFERTOWE

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. "Zakup i dostawa środków czystości do obiektów/świetlic wiejskich administrowanych przez Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej."

Działają świetlice w Jerzmanowie i Kurowie Małym
13/02/2020

Działają świetlice w Jerzmanowie i Kurowie Małym

Z początkiem lutego 2020r. dzieci i młodzież z miejscowości Jarzmanowa i Kurów Mały mogą codziennie korzystać z pomieszczeń świetlicowych pod opieką animatorki pani Moniki Dyby.

Spełnienie kolejnego marzenia -  Nowe Logo GCK w Jerzmanowej
12/02/2020

Spełnienie kolejnego marzenia - Nowe Logo GCK w Jerzmanowej

Logo pomaga w budowaniu wizerunku, a jako zestaw elementów stanowi funkcję reprezentacyjną. Od lutego 2020r., dbając o promowanie wizerunku i podążając z duchem czasu, identyfikacja wizualna Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej reprezentowana jest przez nowe logo.

10/02/2020

Marzenia się spełniają - Pracownia artystyczna

Od połowy stycznia br. funkcjonuje już Pracownia artystyczna znajdująca się w Gminnym Centrum Kultury w Jerzmanowej przy ul. Głogowskiej 8. Pomieszczenie zaadoptowano po dawnej kawiarni „Szlemik”. Dzięki dotacji gminy Jerzmanowa pierwsze prace remontowo-budowalne rozpoczęły się w 2018r. W 2019r.  pomieszczenie wyposażono w szafki, regały, stoły i krzesła dostosowane do oferty edukacyjno-kulturalnej naszego Centrum. Komfortowe warunki sprzyjające pracom manualnym i plastycznym dopełnia bogate oświetlenie. Wszystko po to aby stworzyć przestrzeń do twórczego działania oraz otworzyć mieszkańcom perspektywy i możliwości kreatywnego spędzania czasu. Obecnie pracownia otwarta jest w poniedziałki od 15:00 do 18:00 oraz w środy od 11:00 do 18:00 w ramach zajęć Lubię tworzyć. W czwartki w godzinach 15:30-16:30 odbywają się w niej także warsztaty plastyczne dla dzieci. Korzystanie z pracowni w godzinach otwarcia jest bezpłatne. Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują miejsca do rozwoju swoich pasji. Liczymy na współpracę ze szkołami i przedszkolem w ramach organizacji zajęć dla uczniów. Zapraszamy do współpracy także twórców prowadzących różnego rodzaju warsztaty oraz osoby które chciałyby podzielić się swoimi umiejętnościami i talentem z innymi.