Dzień 4 - Rodzinne psoty
27/05/2020

Dzień 4 - Rodzinne psoty

Zaczynamy czwartek i 4 dzień Rodzinnych psot. Codziennie publikujemy po dwa zadania dla każdej z 4 kategorii wiekowych! Na odpowiedzi do zadań z dnia czwartego czekamy do 29.05.2020 do godziny 18:00. Zadania obowiązują tylko w dniu publikacji i znikają z sieci następnego dnia. Do dzieła!

Mini pizza
22/05/2020

Mini pizza

Dla młodych naukowców mała niespodzianka na weekend. Warsztaty kulinarne to nie tylko świetna forma na aktywne spędzenie wolnego czasu.
Makramowe sploty - drzewo
22/05/2020

Makramowe sploty - drzewo

Łapacz snów lub drzewo życia - dekoracja różnie nazywana ale z pewnością piękna, będzie niesamowitą ozdobą na ścianę. Dzięki właściwemu dobraniu koloru sznurka możemy nadać jej unikalny charakter. Ozdobę zrobiono na kole o średnicy 30 cm, a jej całkowita długość wynosi prawie metr.

10/02/2020

Marzenia się spełniają - Pracownia artystyczna

Od połowy stycznia br. funkcjonuje już Pracownia artystyczna znajdująca się w Gminnym Centrum Kultury w Jerzmanowej przy ul. Głogowskiej 8. Pomieszczenie zaadoptowano po dawnej kawiarni „Szlemik”. Dzięki dotacji gminy Jerzmanowa pierwsze prace remontowo-budowalne rozpoczęły się w 2018r. W 2019r.  pomieszczenie wyposażono w szafki, regały, stoły i krzesła dostosowane do oferty edukacyjno-kulturalnej naszego Centrum. Komfortowe warunki sprzyjające pracom manualnym i plastycznym dopełnia bogate oświetlenie. Wszystko po to aby stworzyć przestrzeń do twórczego działania oraz otworzyć mieszkańcom perspektywy i możliwości kreatywnego spędzania czasu. Obecnie pracownia otwarta jest w poniedziałki od 15:00 do 18:00 oraz w środy od 11:00 do 18:00 w ramach zajęć Lubię tworzyć. W czwartki w godzinach 15:30-16:30 odbywają się w niej także warsztaty plastyczne dla dzieci. Korzystanie z pracowni w godzinach otwarcia jest bezpłatne. Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują miejsca do rozwoju swoich pasji. Liczymy na współpracę ze szkołami i przedszkolem w ramach organizacji zajęć dla uczniów. Zapraszamy do współpracy także twórców prowadzących różnego rodzaju warsztaty oraz osoby które chciałyby podzielić się swoimi umiejętnościami i talentem z innymi.