Pisanki woskowe
03/04/2020

Pisanki woskowe

Zdobienie pisanek to nie tylko tradycja. Zajmują one honorowe miejsce w wielkanocnym koszyczku, a ich malowanie przynosi wiele radości i satysfakcji. Zobaczcie jak powstają u nas pisanki zdobione woskiem. Ich wykonanie wymaga nabrania wprawy ale wierzymy, że wyjdą Wam pięknie.

Palma wielkanocna
03/04/2020

Palma wielkanocna

Specjalnie dla Was zajęcia Lubię tworzyć i Dekoratornia przenoszą się do sieci. Zobaczcie jaki tutorial z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przygotowały instruktorki Renia i Ada

Baranek i kurczaczek z pomponów
02/04/2020

Baranek i kurczaczek z pomponów

Mała puszysta maskotka to propozycja wielkanocnego projektu dla najmłodszych domowników od pani Kasi i Iwony prowadzących na co dzień zajęcia plastyczne dla dzieci.

17/03/2020

Uprzejmie informujemy, że w dniach 18-27 marca 2020r. administracja Gminnego Centrum Kultury czynna będzie w godzinach 8:00 - 13:00.

Do odwołania nieczynne będą świetlice wiejskie, wiejskie domy kultury oraz biblioteki w Jerzmanowej i Jaczowie.

Państwa sprawy załatwiać będą pracownicy GCK pod numerem telefonu 76 838 43 24. Wnioski papierowe prosimy kierować na adres kontakt@gckjerzmanowa.pl

Przepraszamy za utrudnienia i życzymy Państwu zdrowia.

>> INFORMACJA <<