Dzień 4 - Rodzinne psoty
27/05/2020

Dzień 4 - Rodzinne psoty

Zaczynamy czwartek i 4 dzień Rodzinnych psot. Codziennie publikujemy po dwa zadania dla każdej z 4 kategorii wiekowych! Na odpowiedzi do zadań z dnia czwartego czekamy do 29.05.2020 do godziny 18:00. Zadania obowiązują tylko w dniu publikacji i znikają z sieci następnego dnia. Do dzieła!

Mini pizza
22/05/2020

Mini pizza

Dla młodych naukowców mała niespodzianka na weekend. Warsztaty kulinarne to nie tylko świetna forma na aktywne spędzenie wolnego czasu.
Makramowe sploty - drzewo
22/05/2020

Makramowe sploty - drzewo

Łapacz snów lub drzewo życia - dekoracja różnie nazywana ale z pewnością piękna, będzie niesamowitą ozdobą na ścianę. Dzięki właściwemu dobraniu koloru sznurka możemy nadać jej unikalny charakter. Ozdobę zrobiono na kole o średnicy 30 cm, a jej całkowita długość wynosi prawie metr.

23/03/2020

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców i zminimalizowanie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2
Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej wprowadza
ZAKAZ
wstępu na boiska sportowe oraz place zabaw przy świetlicach wiejskich.
Zadbajmy wspólnie aby „nie prowokować” wirusa i po ustaniu rygoru epidemicznego wrócić na place rekreacji w zdrowiu, ciesząc się z zabawy i rywalizacji.
Zakaz obowiązuje do odwołania.