Pisanki woskowe
03/04/2020

Pisanki woskowe

Zdobienie pisanek to nie tylko tradycja. Zajmują one honorowe miejsce w wielkanocnym koszyczku, a ich malowanie przynosi wiele radości i satysfakcji. Zobaczcie jak powstają u nas pisanki zdobione woskiem. Ich wykonanie wymaga nabrania wprawy ale wierzymy, że wyjdą Wam pięknie.

Palma wielkanocna
03/04/2020

Palma wielkanocna

Specjalnie dla Was zajęcia Lubię tworzyć i Dekoratornia przenoszą się do sieci. Zobaczcie jaki tutorial z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przygotowały instruktorki Renia i Ada

Baranek i kurczaczek z pomponów
02/04/2020

Baranek i kurczaczek z pomponów

Mała puszysta maskotka to propozycja wielkanocnego projektu dla najmłodszych domowników od pani Kasi i Iwony prowadzących na co dzień zajęcia plastyczne dla dzieci.

24/03/2020

Informacja - biblioteka

Przypominamy o możliwości otrzymania kodu do LEGIMI ( proszę pisać na Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006724367129 lub na biblioteka.jerzm@gmai.com).

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony, gdzie znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące pracy biblioteki, a także ciekawe linki do zasobów online. BIBLIOTEKA