NAJPIĘKNIEJSZA DOŻYNKOWA DEKORACJA POSESJI
12/08/2020

NAJPIĘKNIEJSZA DOŻYNKOWA DEKORACJA POSESJI

Tradycyjnie już zapraszamy mieszkańców Gminy Jerzmanowa do udziału w konkursie na Najpiękniejszą dożynkową dekorację posesji.

Smok
11/08/2020

Smok

Smok to symbol siły, mądrości i bogactwa. Występują w licznych mitach i legendach, jako stworzenia obdarzone dużą inteligencją. Potrafiły posługiwać się magią, znały ludzką mowę, a także ziały ogniem.

MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI
31/07/2020

MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI

Oferta tylko dla młodzieży gminy Jerzmanowa! Totalnie za free!!! Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza młodzież w wieku 14 – 18 lat na MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI – cykl wieczornych i nocnych warsztatów, dzień po dniu. Wyjątkowe spotkania prowadzone przez specjalnie zaproszonych prowadzących.

26/03/2020

WIDZIANE Z OKNA - KONKURS

Zapraszamy do zabawy – konkursu pt. „Widziane z okna”

Stawanie na głowach by zatrzymać nas w domach, zakazy, nakazy, apele, zachęty  dały i nam wenę do zorganizowania  zabawy – konkursu pt. „Widziane z Okna”. Od przeszło tygodnia przebywamy w domach, unikamy wyjść i spotkań z przyjaciółmi, a nawet rodziną. Nie tylko doskwiera nam nuda, ale też tęsknota za normalnością. Jednak z pomocą przychodzą nam nowe technologie.

Zachęcamy więc mieszkańców Gminy Jerzmanowa do twórczego  podzielenia się tym, co nam przyniosło życie w otoczeniu  koronawirusa.

Konkurs polega na przesyłaniu nam ciekawych fotografii i opisów tworzących pamiętnik on – line. Opisy mogą być formą relacji, opowiadania, przeżyć, przemyśleń, związanych z  nową rzeczywistością, w której od kilkunastu  dni  się stykamy, w której istniejemy.  Fotografie mogą obrazować to co w nas budzi zdziwienie nową perspektywą, w której przyszło nam żyć, co nas porusza, intryguje, przyciąga spojrzenie  codzienności.

Co trzeba zrobić?

1. Opis (relacje, przeżycia, przemyślenia, opowiadania) powinien być  sporządzony w języku polskim, zrozumiałym dla  przeciętnego odbiorcy, bez limitu znaków. Opis  nie powinien zawierać  personaliów, treści politycznych, wulgarnych, obraźliwych.
2. Fotografię wykonaną  każdym  dostępnym narzędziem  np. aparatem cyfrowym, tabletem, telefonem komórkowym.

Gdzie podesłać?

Na opisy i/ lub fotografie czekamy  pod adresem b.reszczynska@gckjerzmanowa.pl

Mail z opisem lub fotografią  powinien zawierać  datę  sporządzenia/ wykonania pracy, imię i nazwisko  autora oraz pseudonim, który użyty będzie do publikacji  pracy, numer telefonu.

Nagrody

Wasze prace publikować będziemy na fanpegu GCK. Osoby, których prace będą najczęściej  publikowane  otrzymają nagrody rzeczowe w postaci kart prezentowych.

Zabawa trwać będzie od dnia 26 marca 2020r. do dnia  8 kwietnia 2020r.

Ogłoszenie zwycięskich autorów i wręczenie nagród odbędzie się po odwołaniu czasowego ograniczenia działalności GCK, w miejscu i czasie, o którym autorzy zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo

Podejmij wyzwanie „Widziane z okna” i zaraź się kulturą!

#zaraźsiękulturą #widzianezokna

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia
 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawy o ochronie danych osobowych informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej ul. Głogowska 8, 67-222 Jerzmanowa, zwane dalej GCK Jerzmanowa.
2. Inspektorem ochrony danych w GCK Jerzmanowa  jest pan Tomasz Wadas dostępny pod numerem telefonu  509 737 586.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu  przeprowadzenia  konkursu – zabawy pt. „Widok z okna”  i potwierdzenia  odbioru nagród.
4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych  będą  użytkownicy   internetu  oraz pracownicy GCK.
5. Pani/Pana dane osobowe  będą przechowywane przez okres  1 roku.
6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana    narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2018r.
8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem udziału w konkursie. Jest Pan/Pani zobowiązana/y do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych  brak możliwości  udziału w konkursie.

Do pobrania: Zasady konkursu