facebook
Aktualności

Aktualności

Inspektorem ochrony danych jest pan Tomasz Wadas tel. 570 170 137

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

Pisanki woskowe
03/04/2020

Pisanki woskowe

Zdobienie pisanek to nie tylko tradycja. Zajmują one honorowe miejsce w wielkanocnym koszyczku, a ich malowanie przynosi wiele radości i satysfakcji. Zobaczcie jak powstają u nas pisanki zdobione woskiem. Ich wykonanie wymaga nabrania wprawy ale wierzymy, że wyjdą Wam pięknie.

[więcej...]
Palma wielkanocna
03/04/2020

Palma wielkanocna

Specjalnie dla Was zajęcia Lubię tworzyć i Dekoratornia przenoszą się do sieci. Zobaczcie jaki tutorial z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przygotowały instruktorki Renia i Ada

[więcej...]
Baranek i kurczaczek z pomponów
02/04/2020

Baranek i kurczaczek z pomponów

Mała puszysta maskotka to propozycja wielkanocnego projektu dla najmłodszych domowników od pani Kasi i Iwony prowadzących na co dzień zajęcia plastyczne dla dzieci.

[więcej...]
26/03/2020

WIDZIANE Z OKNA - KONKURS

wstecz >

Zapraszamy do zabawy – konkursu pt. „Widziane z okna”

Stawanie na głowach by zatrzymać nas w domach, zakazy, nakazy, apele, zachęty  dały i nam wenę do zorganizowania  zabawy – konkursu pt. „Widziane z Okna”. Od przeszło tygodnia przebywamy w domach, unikamy wyjść i spotkań z przyjaciółmi, a nawet rodziną. Nie tylko doskwiera nam nuda, ale też tęsknota za normalnością. Jednak z pomocą przychodzą nam nowe technologie.

Zachęcamy więc mieszkańców Gminy Jerzmanowa do twórczego  podzielenia się tym, co nam przyniosło życie w otoczeniu  koronawirusa.

Konkurs polega na przesyłaniu nam ciekawych fotografii i opisów tworzących pamiętnik on – line. Opisy mogą być formą relacji, opowiadania, przeżyć, przemyśleń, związanych z  nową rzeczywistością, w której od kilkunastu  dni  się stykamy, w której istniejemy.  Fotografie mogą obrazować to co w nas budzi zdziwienie nową perspektywą, w której przyszło nam żyć, co nas porusza, intryguje, przyciąga spojrzenie  codzienności. 

Co trzeba zrobić?

1. Opis (relacje, przeżycia, przemyślenia, opowiadania) powinien być  sporządzony w języku polskim, zrozumiałym dla  przeciętnego odbiorcy, bez limitu znaków. Opis  nie powinien zawierać  personaliów, treści politycznych, wulgarnych, obraźliwych.
2. Fotografię wykonaną  każdym  dostępnym narzędziem  np. aparatem cyfrowym, tabletem, telefonem komórkowym.

Gdzie podesłać?

Na opisy i/ lub fotografie czekamy  pod adresem b.reszczynska@gckjerzmanowa.pl

Mail z opisem lub fotografią  powinien zawierać  datę  sporządzenia/ wykonania pracy, imię i nazwisko  autora oraz pseudonim, który użyty będzie do publikacji  pracy, numer telefonu.

Nagrody

Wasze prace publikować będziemy na fanpegu GCK. Osoby, których prace będą najczęściej  publikowane  otrzymają nagrody rzeczowe w postaci kart prezentowych.

Zabawa trwać będzie od dnia 26 marca 2020r. do dnia  8 kwietnia 2020r.

Ogłoszenie zwycięskich autorów i wręczenie nagród odbędzie się po odwołaniu czasowego ograniczenia działalności GCK, w miejscu i czasie, o którym autorzy zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo

Podejmij wyzwanie „Widziane z okna” i zaraź się kulturą!

#zaraźsiękulturą #widzianezokna

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo twoich danych.

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia
 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawy o ochronie danych osobowych informuję, iż:

 

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej ul. Głogowska 8, 67-222 Jerzmanowa, zwane dalej GCK Jerzmanowa.
2. Inspektorem ochrony danych w GCK Jerzmanowa  jest pan Tomasz Wadas dostępny pod numerem telefonu  509 737 586.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu  przeprowadzenia  konkursu – zabawy pt. „Widok z okna”  i potwierdzenia  odbioru nagród.
4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych  będą  użytkownicy   internetu  oraz pracownicy GCK.
5. Pani/Pana dane osobowe  będą przechowywane przez okres  1 roku.
6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana    narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2018r.
8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem udziału w konkursie. Jest Pan/Pani zobowiązana/y do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych  brak możliwości  udziału w konkursie.

Do pobrania: Zasady konkursu