facebook
Aktualności

Aktualności

Inspektorem ochrony danych jest pan Tomasz Wadas tel. 570 170 137

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

Dzień 4 - Rodzinne psoty
27/05/2020

Dzień 4 - Rodzinne psoty

Zaczynamy czwartek i 4 dzień Rodzinnych psot. Codziennie publikujemy po dwa zadania dla każdej z 4 kategorii wiekowych! Na odpowiedzi do zadań z dnia czwartego czekamy do 29.05.2020 do godziny 18:00. Zadania obowiązują tylko w dniu publikacji i znikają z sieci następnego dnia. Do dzieła!

[więcej...]
Mini pizza
22/05/2020

Mini pizza

Dla młodych naukowców mała niespodzianka na weekend. Warsztaty kulinarne to nie tylko świetna forma na aktywne spędzenie wolnego czasu. 
[więcej...]
Makramowe sploty - drzewo
22/05/2020

Makramowe sploty - drzewo

Łapacz snów lub drzewo życia - dekoracja różnie nazywana ale z pewnością piękna, będzie niesamowitą ozdobą na ścianę. Dzięki właściwemu dobraniu koloru sznurka możemy nadać jej unikalny charakter. Ozdobę zrobiono na kole o średnicy 30 cm, a jej całkowita długość wynosi prawie metr.

[więcej...]
02/04/2020

Baranek i kurczaczek z pomponów

wstecz >

Mała puszysta maskotka to propozycja wielkanocnego projektu dla najmłodszych domowników od pani Kasi i Iwony prowadzących na co dzień zajęcia plastyczne dla dzieci.

Mimo przymusowej rozłąki, jesteśmy z Wami w kontakcie online, a na naszej stronie i fb znajdziecie szereg pomysłów na kreatywne spędzanie czasu.

Nadchodzące święta to najlepsza okazja do zabaw w rodzinnym gronie i właśnie z tej okazji powstał dla Was filmik instruktażowy.

Już dziś zasiądźcie przy stole i zabierzcie się do zrobienia pomponikowego zwierzątka. Może tworzenie tak bardzo przypadnie wam do gustu, że już za kilka chwil w Waszym domu zagości całe stado zwierząt.

Może będzie to dla Was także inspiracją do wzięcia udziału w konkursie wielkanocnym pn. Zając Wielkanocny.