facebook
Pracownicy

Pracownicy

Kontakt do pracowników Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

Posumowanie Tygodnia Bibliotek
17/05/2018

Posumowanie Tygodnia Bibliotek

Tydzień Bibliotek 2018 już za nami. W tym roku wspólnie z biblioteką świętowali głównie najmłodsi czytelnicy. Przedszkolaki z Jerzmanowej i Jaczowa uczestniczyły w bardzo interesującym spotkaniu z Panem Emiliem Świebodą. Nasz gość zaprezentował stroje, broń i narzędzia, których niegdyś używali Słowianie. Opowiedział dzieciom o pracy archeologa, życiu w grodzie i zwyczajach ludności sprzed blisko tysiąca lat. Najwięcej radości sprawiło przedszkolakom przymierzenia strojów bitewnych i prezentacja broni. Tydzień bibliotek to także zajęcia z kodowania.

[więcej...]
Zakończenie Warsztatów Tworzenia Biżuterii
14/05/2018

Zakończenie Warsztatów Tworzenia Biżuterii

W środę 9 Maja odbyło się Uroczyste zakończenie Warsztatów z Tworzenia Biżuterii.

[więcej...]
UWAGA WAŻNA INFORMACJA Zajęcia Artystyczne
14/05/2018

UWAGA WAŻNA INFORMACJA Zajęcia Artystyczne

Informujemy, iż zajęcia artystyczne dla dzieci odbywają się do dnia 22 maja włącznie. 

[więcej...]
  • Główny Księgowy Barbara Szklarska  tel: 76 838 43 24, e-mail: b.szklarska@gckjerzmanowa.pl,
  • Kierownik ds. bibliotek Lucyna Słowińska  tel: 76 831 22 87, e-mail: l.slowinska@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista  ds. kadr, administracji i najmu świetlic wiejskich Joanna Przytulska tel: 76 838 43 24, e-mail j.przytulska@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. obsługi techniczno - informatycznej i najmu świetlic wiejskich Michał Chołoda tel: 76 838 43 24, e-mail: m.choloda@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. Gospodarowania Zasobami Renata Sinkiewicz tel: 76 831 21 11, e-mail: r.sinkiewicz@gckjerzmanowa.pl,
  • Starszy bibliotekarz Teresa Sikorska tel: 76 752 15 82, e-mail: biblio-jaczow2@o2.pl,
  • Starszy bibliotekarz Patrycja Barna tel: 76 831 22 87, e-mail: p.barna@gckjerzmanowa.pl,
  • Bibliotekarz Agnieszka Grębska
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych Adrianna Stosik tel: 76 831 21 11, e-mail: a.stosik@gckjerzmanowa.pl,
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych Renata Zwolińska tel: 76 831 21 11, e-mail: r.zwolinska@gckjerzmanowa.pl,
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych dzieci i młodzieży Iwona Szubert tel: 76 752 14 29, e-mail: i.szubert@gckjerzmanowa.pl
  • Sprzedawca w Kawiarni „Kalinka” w Jaczowie Romana Bartuś tel. 609 393 569
  • Sprzedawca w Kawiarni „Agawa” w Kurowicach Małgorzata Nos tel. 76 834 30 43
  • Sprzedawca w Kawiarni „Szlemik” w Jerzmanowej Katarzyna Goś
  • Animator świetlicy wiejskiej w Bądzowie Anna Rysz
  • Animator świetlicy wiejskiej w Kurowie Małym Marek Borecki
  • Animator świetlicy wiejskiej w Łagoszowie Małym Lucja Urbaniak-Klemka
  • Animator świetlicy wiejskiej w Potoczku Barbara Kupeć
  • Animator świetlicy wiejskiej w Smardzowie Iwona Durał
  • Animator świetlicy wiejskiej w Maniowie Bożena Oczadło
  • Animator świetlicy wiejskiej w Kurowicach 42a Izabela Walos
  • Animator świetlicy wiejskiej w Gaikach Aleksandra Gałęzowska
  • Konserwator/Palacz CO Andrzej Gaj
  • Sprzątaczka w Wiesjkim Domu Kultury w Jaczowie Maria Samborska