facebook
Pracownicy

Pracownicy

Kontakt do pracowników Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

Obchody 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości i VII Bieg Gęsi
15/11/2018

Obchody 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości i VII Bieg Gęsi

Narodowe Święto Niepodległości to bliskie sercom wszystkich Polaków najważniejsze ze świąt państwowych. Rok 2018 wyznacza rocznicę szczególną – jest to bowiem już 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Tegoroczne obchody w Gminie Jerzmanowa przypadły na 10 listopada i były równie wyjątkowe i huczne.

[więcej...]
VII Bieg Gęsi - fotorelacja
15/11/2018

VII Bieg Gęsi - fotorelacja

Zapraszamy do obszernej galerii z VII Edycji Biegu Gęsi, która odbyła się 10 listopada 2018 w ramach 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Jerzmanowej. Świętowanie niepodległości poprzez sport jakim są biegi jest już coroczną tradycją. 

[więcej...]
Koncerty - 100-lecie Niepodległości
15/11/2018

Koncerty - 100-lecie Niepodległości

Tegoroczne wyjątkowe obchody 100-lecia Niepodległości nie mogły obyć się bez koncertów. 10 listopada 2018, na dużej scenie, patriotyczną i rockową nutą zagrali dla nas: młody Zespół IMAGO, pełny pozytywnej energii ALTHER EGO i wyczekiwana gwiazda wieczoru czyli LUXTORPEDA. 

[więcej...]
  • Główny Księgowy Barbara Szklarska  tel: 76 838 43 24, e-mail: b.szklarska@gckjerzmanowa.pl,
  • Kierownik ds. bibliotek Lucyna Słowińska  tel: 76 831 22 87, e-mail: l.slowinska@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista  ds. kadr, administracji i najmu świetlic wiejskich Joanna Przytulska tel: 76 838 43 24, e-mail j.przytulska@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. obsługi techniczno - informatycznej i najmu świetlic wiejskich 
  • Specjalista ds. Gospodarowania Zasobami Renata Sinkiewicz tel: 76 831 21 11, e-mail: r.sinkiewicz@gckjerzmanowa.pl,
  • Starszy bibliotekarz Teresa Sikorska tel: 76 752 15 82, e-mail: biblio-jaczow2@o2.pl,
  • Starszy bibliotekarz Patrycja Barna tel: 76 831 22 87, e-mail: p.barna@gckjerzmanowa.pl,
  • Bibliotekarz Agnieszka Grębska tel: 76 75 21 582, e-mail: a.grebska@gckjerzmanowa.pl,
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych Adrianna Stosik tel: 76 831 21 11, e-mail: a.stosik@gckjerzmanowa.pl,
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych Renata Zwolińska tel: 76 831 21 11, e-mail: r.zwolinska@gckjerzmanowa.pl,
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych dzieci i młodzieży Iwona Szubert tel: 76 752 14 29, e-mail: i.szubert@gckjerzmanowa.pl
  • Sprzedawca w Kawiarni „Kalinka” w Jaczowie Romana Bartuś tel. 609 393 569
  • Sprzedawca w Kawiarni „Agawa” w Kurowicach Małgorzata Nos tel. 76 834 30 43
  • Sprzedawca w Kawiarni „Szlemik” w Jerzmanowej Katarzyna Goś
  • Animator świetlicy wiejskiej w Bądzowie Anna Rysz
  • Animator świetlicy wiejskiej w Kurowie Małym Marek Borecki
  • Animator świetlicy wiejskiej w Łagoszowie Małym
  • Animator świetlicy wiejskiej w Potoczku Barbara Kupeć
  • Animator świetlicy wiejskiej w Smardzowie Iwona Durał
  • Animator świetlicy wiejskiej w Maniowie Bożena Oczadło
  • Animator świetlicy wiejskiej w Kurowicach 42a Izabela Walos
  • Animator świetlicy wiejskiej w Gaikach Aleksandra Gałęzowska
  • Konserwator/Palacz CO Andrzej Gaj
  • Sprzątaczka w Wiesjkim Domu Kultury w Jaczowie Maria Samborska