facebook
Pracownicy

Pracownicy

Kontakt do pracowników Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
22/05/2019

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego nr ZZP.JP.7.2019r., dotyczącego usługi cateringowej dożynek gminnych w 2019r. w Jaczowie.

[więcej...]
Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa
22/05/2019

Gminny Dzień Dziecka - Średniowieczna Jerzmanowa

1 czerwca 2019 od godziny 12:00 zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na teren Zespołu Pałacowo-Parkowego w Jerzmanowej na Gminny Dzień Dziecka pn. "Średniowieczna Jerzmanowa".

[więcej...]
Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY
22/05/2019

Urocze Spotkanie Przyjaciół Zespołu JACZOWIACY

JACZOWIACY to wyjątkowy i jedyny zespół ludowy działający na terenie gminy Jerzmanowa. Promuje gminę podczas przeglądów, festiwali ludowych, konkursów, występując na scenach lokalnych oraz w całym regionie Dolnego Śląska. Okazją do podsumowania działalności Jaczowiaków było Spotkanie Przyjaciół Zespołu, które wypełniło śpiewem i tańcem WDK w Jaczowie w minione sobotnie popołudnie (18.05).

[więcej...]
 
  • Główny Księgowy Barbara Szklarska  tel: 76 838 43 24 (23), e-mail: b.szklarska@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. kadr i administracji Joanna Przytulska tel: 76 838 43 24, e-mail:  j.przytulska@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. obsługi technicznej i najmu świetlic wiejskich Iwo Hajdamowicz  tel: 76 838 43 24, e-mail: i.hajdamowicz@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. Gospodarowania Zasobami Renata Sinkiewicz tel: 76 831 21 11, e-mail: r.sinkiewicz@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. programowo promocyjnych Anna Stec tel: 76 831 21 11, e-mail: a.stec@gckjerzmanowa.pl,
  • Kierownik do spraw bibliotek Patrycja Barna tel: 76 831 22 87, e-mail: p.barna@gckjerzmanowa.pl,
  • Starszy bibliotekarz Agnieszka Grębska tel:  76 752 15 82, e-mail: a.grebska@gckjerzmanowa.pl,
  • Bibliotekarz Marta Tomulik tel: 76 752 15 82, e-mail: biblio-jaczow2@o2.pl,
  • Bibliotekarz Natalia Wilczek tel: 76 752 15 82, e-mail: n.wilczek@gckjerzmanowa.pl,
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych Adrianna Stosik tel: 76 831 21 11, e-mail: a.stosik@gckjerzmanowa.pl,
  • Starszy instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych Renata Zwolińska tel: 76 831 21 11, e-mail: r.zwolinska@gckjerzmanowa.pl,
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych dzieci i młodzieży Iwona Szubert tel: 76 752 14 29, e-mail: i.szubert@gckjerzmanowa.pl,  
  • Sprzedawca w Kawiarni „Kalinka” w Jaczowie Romana Bartuś tel. 609 393 569
  • Sprzedawca w Kawiarni „Agawa”, sprzątaczka w Kurowicach WDK Małgorzata Nos tel. 76 834 30 43
  • Animator świetlicy wiejskiej w Łagoszowie Małym, sprzątaczka, Kurów Mały Katarzyna Goś
  • Animator świetlicy wiejskiej w Bądzowie Anna Rysz
  • Animator świetlicy wiejskiej w Potoczku Barbara Kupeć
  • Animator świetlicy wiejskiej w Smardzowie Iwona Durał
  • Animator świetlicy wiejskiej w Maniowie Bożena Oczadło
  • Animator świetlicy wiejskiej w Kurowicach 42a Izabela Walos
  • Animator świetlicy wiejskiej w Gaikach Aleksandra Gałęzowska
  • Konserwator/Palacz CO Andrzej Gaj
  • Sprzątaczka w Wiesjkim Domu Kultury w Jaczowie Maria Samborska