facebook
Pracownicy

Pracownicy

Kontakt do pracowników Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

Dzień 4 - Rodzinne psoty
27/05/2020

Dzień 4 - Rodzinne psoty

Zaczynamy czwartek i 4 dzień Rodzinnych psot. Codziennie publikujemy po dwa zadania dla każdej z 4 kategorii wiekowych! Na odpowiedzi do zadań z dnia czwartego czekamy do 29.05.2020 do godziny 18:00. Zadania obowiązują tylko w dniu publikacji i znikają z sieci następnego dnia. Do dzieła!

[więcej...]
Mini pizza
22/05/2020

Mini pizza

Dla młodych naukowców mała niespodzianka na weekend. Warsztaty kulinarne to nie tylko świetna forma na aktywne spędzenie wolnego czasu. 
[więcej...]
Makramowe sploty - drzewo
22/05/2020

Makramowe sploty - drzewo

Łapacz snów lub drzewo życia - dekoracja różnie nazywana ale z pewnością piękna, będzie niesamowitą ozdobą na ścianę. Dzięki właściwemu dobraniu koloru sznurka możemy nadać jej unikalny charakter. Ozdobę zrobiono na kole o średnicy 30 cm, a jej całkowita długość wynosi prawie metr.

[więcej...]
 
  • Główny Księgowy Barbara Szklarska  tel: 76 838 43 24 (23), e-mail: b.szklarska@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. kadr i administracji Joanna Przytulska tel: 76 838 43 24, e-mail:  j.przytulska@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. obsługi technicznej i najmu świetlic wiejskich Iwo Hajdamowicz  tel: 76 838 43 24, e-mail: i.hajdamowicz@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. Gospodarowania Zasobami Renata Sinkiewicz tel: 76 831 21 11, e-mail: r.sinkiewicz@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. programowo promocyjnych Anna Stec tel: 76 831 21 11, e-mail: a.stec@gckjerzmanowa.pl,
  • Kierownik do spraw bibliotek Patrycja Barna tel: 76 831 22 87, e-mail: p.barna@gckjerzmanowa.pl,
  • Starszy bibliotekarz Agnieszka Grębska tel:  76 752 15 82, e-mail: a.grebska@gckjerzmanowa.pl,
  • Bibliotekarz Marta Tomulik tel: 76 752 15 82, e-mail: biblio-jaczow2@o2.pl,
  • Bibliotekarz Natalia Nowak tel: 76 752 15 82, e-mail: n.wilczek@gckjerzmanowa.pl,
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych Adrianna Stosik tel: 76 831 21 11, e-mail: a.stosik@gckjerzmanowa.pl,
  • Starszy instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych Renata Zwolińska tel: 76 831 21 11, e-mail: r.zwolinska@gckjerzmanowa.pl,
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych dzieci i młodzieży Iwona Szubert tel: 76 752 14 29, e-mail: i.szubert@gckjerzmanowa.pl,  
  • Sprzątaczka w WDK w Jaczowie Romana Bartuś tel. 609 393 569
  • Sprzedawca w Kawiarni „Agawa”, sprzątaczka w Kurowicach WDK Małgorzata Nos tel. 76 834 30 43
  • Animator świetlicy wiejskiej w Łagoszowie Małym, sprzątaczka, Kurów Mały Katarzyna Goś
  • Animator świetlicy wiejskiej w Bądzowie Anna Rysz
  • Animator świetlicy wiejskiej w Potoczku Barbara Kupeć
  • Animator świetlicy wiejskiej w Smardzowie Iwona Durał
  • Animator świetlicy wiejskiej w Maniowie Bożena Oczadło
  • Animator świetlicy wiejskiej w Kurowicach 42a Izabela Walos
  • Animator świetlicy wiejskiej w Gaikach Ewelina Tomyślak