facebook
Pracownicy

Pracownicy

Kontakt do pracowników Gminnego Centrum Kultury w Jerzmanowej

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

NAJPIĘKNIEJSZA DOŻYNKOWA DEKORACJA POSESJI
12/08/2020

NAJPIĘKNIEJSZA DOŻYNKOWA DEKORACJA POSESJI

Tradycyjnie już zapraszamy mieszkańców Gminy Jerzmanowa do udziału w konkursie na Najpiękniejszą dożynkową dekorację posesji. 

[więcej...]
Smok
11/08/2020

Smok

Smok to symbol siły, mądrości i bogactwa. Występują w licznych mitach i legendach, jako stworzenia obdarzone dużą inteligencją. Potrafiły posługiwać się magią, znały ludzką mowę, a także ziały ogniem.

[więcej...]
MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI
31/07/2020

MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI

Oferta tylko dla młodzieży gminy Jerzmanowa! Totalnie za free!!! Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza młodzież w wieku 14 – 18 lat na MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI – cykl wieczornych i nocnych warsztatów, dzień po dniu. Wyjątkowe spotkania prowadzone przez specjalnie zaproszonych prowadzących.

[więcej...]
 
  • Główny Księgowy Barbara Szklarska  tel: 76 838 43 24 (23), e-mail: b.szklarska@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. kadr i administracji Joanna Przytulska tel: 76 838 43 24, e-mail:  j.przytulska@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. obsługi technicznej i najmu świetlic wiejskich Iwo Hajdamowicz  tel: 76 838 43 24, e-mail: i.hajdamowicz@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. Gospodarowania Zasobami Renata Sinkiewicz tel: 76 831 21 11, e-mail: r.sinkiewicz@gckjerzmanowa.pl,
  • Specjalista ds. programowo promocyjnych Anna Stec tel: 76 831 21 11, e-mail: a.stec@gckjerzmanowa.pl,
  • Kierownik do spraw bibliotek Patrycja Barna tel: 76 831 22 87, e-mail: p.barna@gckjerzmanowa.pl,
  • Starszy bibliotekarz Agnieszka Grębska tel:  76 752 15 82, e-mail: a.grebska@gckjerzmanowa.pl,
  • Bibliotekarz Marta Tomulik tel: 76 752 15 82, e-mail: biblio-jaczow2@o2.pl,
  • Bibliotekarz Natalia Nowak tel: 76 752 15 82, e-mail: n.wilczek@gckjerzmanowa.pl,
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych Adrianna Stosik tel: 76 831 21 11, e-mail: a.stosik@gckjerzmanowa.pl,
  • Starszy instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych Renata Zwolińska tel: 76 831 21 11, e-mail: r.zwolinska@gckjerzmanowa.pl,
  • Instruktor ds. edukacyjno – kulturalnych dzieci i młodzieży Iwona Szubert tel: 76 752 14 29, e-mail: i.szubert@gckjerzmanowa.pl,  
  • Sprzątaczka w WDK w Jaczowie Romana Bartuś tel. 609 393 569
  • Animator w WDK w Kurowicach Małgorzata Nos
  • Animator świetlicy wiejskiej w Łagoszowie Małym, sprzątaczka, Kurów Mały Katarzyna Goś
  • Animator świetlicy wiejskiej w Bądzowie Anna Rysz
  • Animator świetlicy wiejskiej w Potoczku Barbara Kupeć
  • Animator świetlicy wiejskiej w Smardzowie Iwona Durał
  • Animator świetlicy wiejskiej w Maniowie Bożena Oczadło
  • Animator świetlicy wiejskiej w Kurowicach 42a Izabela Walos
  • Animator świetlicy wiejskiej w Gaikach Ewelina Tomyślak