facebook
Aktualności

Aktualności

Inspektorem ochrony danych jest pan Tomasz Wadas tel. 570 170 137

Aktualności

archiwum >

Wydarzenia z ostatniego okresu

Informacja o wyborze oferty
19/10/2020

Informacja o wyborze oferty

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. realizacji zadania pn. ZAKUP, DOSTAWA ORAZ INSTALACJA SERWERA NA POTZREBY SYSTEMU MAK+ W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W JERZMANOWEJ ORAZ JEJ FILII W JACZOWIE

[więcej...]
Regulamin funkcjonowania, obsługi i eksploatacji monitoringu wizyjnego na terenie WDK w Jaczowie
19/10/2020

Regulamin funkcjonowania, obsługi i eksploatacji monitoringu wizyjnego na terenie WDK w Jaczowie

GCK z Jerzmanowej prowadzi monitoring wizyjny w obiekcie WDK w Jaczowie oraz na terenie WDK w celu bezpieczeństwa pracowników i osób przebywających na monitorowanym terenie, 

[więcej...]
Unieważnienie postępowania
13/10/2020

Unieważnienie postępowania

Informacja o unieważnieniu postępowania, którego przedmiotem jest ZAKUP I DOSTAWA PODUSZEK DZIECIĘCYCH DLA GMINNEGO CENTRUM KULTURY W JERZMANOWEJ                                                                                                            

[więcej...]
31/07/2020

MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI

wstecz >

Oferta tylko dla młodzieży gminy Jerzmanowa!

Totalnie za free!!!

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza młodzież w wieku 14 – 18 lat na MŁODZIEŻOWE POŻEGNANIE WAKACJI – cykl wieczornych i nocnych warsztatów, dzień po dniu. Wyjątkowe spotkania prowadzone przez specjalnie zaproszonych prowadzących.

TERMIN: 18 – 28 sierpnia 2020

W programie: teatr ognia, turniej gier komputerowych FIFA i NBA, warsztaty technik fotografowania, dron w akcji, rapowanie z Piekielnym, Dzika kuchnia, turniej siatkówki, turniej strzelniczy, warsztaty stolarskie, malarskie, bębniarskie i sportów walki. Ponadto podczas nocowania ognisko i muzyka.

Wystarczy zapisać się na wybrany warsztat pod numerem tel. 76 831 21 11.
PROGRAM:

 • 18.08.2020 SMARDZÓW, Boisko sportowe
  Nocowanie COOL - Warsztaty bębniarskie połączone z tańcem ognia i muzyką. Noc pod namiotami, przy ognisku, muzyce i „kinem pod chmurami”. Czas integracji, rozmów i spotkań ludzi z terenu całej Gminy Jerzmanowa. Poczęstunek (kiełbaski na ognisko, napoje) zapewnia GCK.

 • 20.08.2020 JERZMANOWA - sala OSP
  Dron w akcji to warsztaty prowadzone będą przez trenera i hobbystę, który przekaże uczestnikom wiedzę praktyczną dotyczącą obsługi drona i wykonywania zdjęć i filmów przy użyciu ww. sprzętu.
  Paleta barw to podstawy tworzenia obrazów na płótnie, prostych kompozycji malarskich, które mogą być zaczątkiem zainteresowania malarstwem.

 • 21.08.2020 KUROWICE WDK
  Legion - zajęcia prowadzone przez Piotra Jurkowskiego - trenera „Legionu” Głogów, dietetyka, na których poznasz podstawy sportów walki: boksu tajskiego, obrony własnej oraz wskazówki w jaki sposób wykorzystywać emocje do budowania poczucia własnych wartości.
  Świat gier - spotkanie z Krzysztofem Piersą –youtuberem i autorem książek pt. „Komputerowy ćpun”, „Trener Marzeń”.

 • 24.08.2020 JERZMANOWA - sala OSP
  Robin Wood propozycja warsztatów eko – stolarskich polegających na wytworzeniu metodą wykorzystującą up-cycling i redesign elementów wystroju wnętrz lub praktycznych rzeczy.
  Mistrz Instagrama nauka profesjonalnej fotografii kulinarnej, selfie, fotoreportażu z wakacji z użyciem telefonów komórkowych.

 • 25.08.2020 JACZÓW WDK
  Legion – opis wyżej
  Rapowanie z Piekielnym cykl warsztatów rapowania z Tomaszem „Piekielnym” Olczakiem – głogowskim raperem, twórcą tekstów i muzyki.

 • 26.08.2020 KUROWICE WDK
  Paleta barw (opis wyżej)
  Mistrz Instagrama – jw.

 • 27.08.2020 JACZÓW WDK
  Dron w akcji - jw.
  Rapowanie z Piekielnym - jw.

 • 28.08.2020 ŁAGOSZÓW MAŁY świetlica wiejska
  NOCOWANIE NA ZIELONEJ PÓŁCE - noc turniejów i warsztatów połączona z nocowaniem pod namiotami i ogniskiem. Dzika kuchnia to zbieranie, przyrządzanie i jedzenie dzikich roślin. Turniej siatkówki, ZUMBY i turniej strzelniczy. Dla miłośników gier komputerowych zamiast spania zorganizowany będzie kilkugodzinny turniej gier FIFA i NBA. GCK zapewnia poczęstunek: kiełbaski na ognisko oraz napoje.

 

Spędź z nami ostatnie dni wakacji!
ZAPISY DO 14 SIERPNIA
Szczegóły: harmonogram, regulamin, dokumenty.

pozegnaniewakacji_www.jpg