Informacja o wyborze oferty
19/10/2020

Informacja o wyborze oferty

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty dot. realizacji zadania pn. ZAKUP, DOSTAWA ORAZ INSTALACJA SERWERA NA POTZREBY SYSTEMU MAK+ W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W JERZMANOWEJ ORAZ JEJ FILII W JACZOWIE

Regulamin funkcjonowania, obsługi i eksploatacji monitoringu wizyjnego na terenie WDK w Jaczowie
19/10/2020

GCK z Jerzmanowej prowadzi monitoring wizyjny w obiekcie WDK w Jaczowie oraz na terenie WDK w celu bezpieczeństwa pracowników i osób przebywających na monitorowanym terenie,

Unieważnienie postępowania
13/10/2020

Unieważnienie postępowania

Informacja o unieważnieniu postępowania, którego przedmiotem jest ZAKUP I DOSTAWA PODUSZEK DZIECIĘCYCH DLA GMINNEGO CENTRUM KULTURY W JERZMANOWEJ

29/11/2016

Pan Michał Partyka wieloletni członek Zespołu Ludowego „ Jaczowiacy" uhonorowany tytułem „Zasłużony dla Gminy Jerzmanowa”

Pan Michał Partyka urodził się 5 maja 1933 roku w Panasówce (dawne Kresy Wschodnie).
Od  najmłodszych lat Pan Michał przejawiał wiele talentów muzycznych. Jest samoukiem, choć trudno w to uwierzyć. Pięknie śpiewa, ale przede wszystkim gra na instrumentach.
Z Gminą Jerzmanowa związał się w latach pięćdziesiątych. Od czasu osiedlenia się w  Jaczowie był członkiem Zespołu  Ludowego „Jaczowiacy”, gdzie przez 55 lat grał na skrzypcach, zdobywając wyróżnienia i nagrody mimo, iż niejednokrotnie ciężko mu było pogodzić pracę w swoim gospodarstwie z wyjazdami zespołu na występy i koncerty.     Dzięki zaangażowaniu i dyspozycyjności do pracy społecznej jest człowiekiem cieszącym się sympatią i zaufaniem lokalnej społeczności. Jest niezwykle skromnym i dobrym  człowiekiem, który w zamian niczego nie oczekiwał. Przez wiele lat był do dyspozycji naszego  Zespołu i z chęcią uczestniczył w życiu zespołowym. Jesteśmy dumni z pana Michała i życzymy mu dużo zdrowia!!!