Imprezy, festyny, zajęcia, warsztaty, wydarzenia jednarozowe oraz cyklicznie.

• FERYJNE WYZWANIA
    29/12/2020

FERYJNE WYZWANIA

4 - 17 stycznia 2021r. - online

Uzupełniamy listę.

Jeszcze do jutra uzupełniamy listę grzecznych dzieci. Zostały ostatnie 24 godziny na złożenie oświadczenia w ramach wydarzenia pn. „Orszak Św. Mikołaja”. Paczki rozdawać będziemy w dniach od 11 do 18 grudnia
- 9 - Kreatywni, wolni od uzależnień

To ostatni film w ramach projektu "Kreatywni, wolni od uzależnień". Mamy nadzieję, że opowieść i kosmiczny warsztat będą inspiracją do wzięcia udziału w naszym konkursie.

40. Warszawskie Spotkania Teatralne

Tegoroczne jubileuszowe Warszawskie Spotkania Teatralne odbywają się online. To niesamowita szansa nie tylko dla fanów teatru. Bilety na wybrane spektakle można kupić już od 15 zł.
OPERETKA DLA DZIECI

Operetka Wrocławska przygotowała coś w Mikołajkowym prezencie. Polecamy wyjątkowe- Mikołajkowe wydarzenie online dla całych rodzin "OPERETKA DLA DZIECI"!

- 8 - Kreatywni, wolni od uzależnień

Przed ostatni dzień naszej zabawy i 8 film w ramach projektu "Kreatywni, wolni od uzależnień", w którym zobaczysz jak zrobić misę ceramiczną z płata gliny i wysłuchasz niecodziennych problemów Mai i jej przyjaciół.

02/12/2020